Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Od dawna na forum
    Dołączył
    28.08.2007
    Mieszka w
    kuj-pom
    Postów
    289

    egzamin na instruktora Toruń



    Ma ktoś jakies informacje o ostatnich egzaminach w Toruniu? Na co zwracają uwagę?Jak wygląda prezentacja? Pratyka? Będę wdzięczna za jakieś informacje

  2. #2
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    14.05.2014
    Postów
    8


    Cytat Napisał reeds Zobacz post
    Ma ktoś jakies informacje o ostatnich egzaminach w Toruniu? Na co zwracają uwagę?Jak wygląda prezentacja? Pratyka? Będę wdzięczna za jakieś informacje
    Ja zdawałem teorie (za 3 razem sie udało). Średnio na każdym podejściu testy zdawały jakieś 2-3 osoby, ale było też tak że wszyscy polegli. Jutro 29.09 mam pokaz i praktykę więc napiszę jak było

  3. #3
    Od dawna na forum
    Dołączył
    28.08.2007
    Mieszka w
    kuj-pom
    Postów
    289


    Testy są wielokrotnego wyboru? Są jakieś zakręcone pytania czy trzeba się doszukiwać drugiego dna?

  4. #4
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    14.05.2014
    Postów
    8


    Tak pytania są wielokrotnego wyboru. Sa pytania z 3,2 i 1 punkt. Pytania na których większość oblewa to metodyka, dydaktyka. Sa też pytania z techniki kierowania. Dzisiaj na ok 30 osób zdały aż 3.

    Pokaz wylosowanego tematu wygląda tak:
    1. Losujesz jeden z tematów temat (z rozporządznia w 100% o szkoleniu)
    2. Pół godziny na przygotowanie - zrobienie konspektu (można korzystać ze wszystkiego nawet z internetu)
    3. Przeprowadzenie lekcji (15 min) na wylosowany temat (można mieć tylko konspekt)
    4. Wynik jest zaraz po zakończeniu pokazu.

    Część trzecia - praktyka.
    1. Losujesz 2 zadania egzaminacyjne - moga być na placu lub w ruchu drogowym.
    Ja miałem wzniesienie na placu i zadanie w ruchu drogowym "jazda drogami dwujezdniowymi......"

    a) omawiasz na placu (jakbyś uczył osobe szkolona)- egzaminator za kierownica, a Ty z boku
    b)później musisz sam to wykonac za kółkiem
    c) w ruchu drogowym egzaminator jedzie , a Ty szkolisz

    Egzaminator specjalnie robi błędy i patrzy czy się skapniesz mi np. na placu nie do końca zwolnił hamulec pomocniczy (został 1 ząbek do końca - ja nie nie powiedziałem i negatywny wynik)

  5. #5
    Od dawna na forum
    Dołączył
    28.08.2007
    Mieszka w
    kuj-pom
    Postów
    289


    Gdzie znaleźć tematy na część drugą egzaminu? Gdzies na stronie Urzędu Marszałkowskiego.Ma ktoś linka do tej strony?

  6. #6
    Od dawna na forum Avatar ksu
    Dołączył
    23.11.2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Postów
    2,378


    Urząd Marszałkowski nic do tego nie ma. Jak już do Urząd Wojewódzki, ale nie sadzę by tam cokolwiek było upublicznione.

  7. #7
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    14.05.2014
    Postów
    8


    Cytat Napisał reeds Zobacz post
    Gdzie znaleźć tematy na część drugą egzaminu? Gdzies na stronie Urzędu Marszałkowskiego.Ma ktoś linka do tej strony?
    http://www.bip.bydgoszcz.uw.gov.pl/p...ow-nauki-jazdy

  8. #8
    Od dawna na forum Avatar ksu
    Dołączył
    23.11.2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Postów
    2,378


    Jest to załącznik nr 1 do rozporządzenia w sprawie szkolenia (...), czyli szczegółowy program szkolenia...
    Także wylewni nie są

  9. #9
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    14.05.2014
    Postów
    8


    Tak to działa losujesz jeden temat właśnie z rozporządzenia i omawiasz (również zgodnie z wytycznymi tego rozp. co ma zawierać omawiany temat)

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •