witam czy ktos z was zdawal w ostatnim czasie egzamin na instruktora w Gorzowie? prosze napisac jak tam wyglada ,jaka jest zdawalnosc co sie robi na placu? no i moze ktos ma pytania z testow z gorzowa? bardzo prosze o jak najszybsza odpowiedz:) :) :)