jakie bledy na placu skutkują przerwaniem egzaminu?
a przy jakich dopuszcza sie powtorke?
Printable View
jakie bledy na placu skutkują przerwaniem egzaminu?
a przy jakich dopuszcza sie powtorke?
Był taki temat nie dawno. Poszukaj.
Witam! Mam to na swojej stronce to Ci przekopiowałem. Zycze miłej lektury. Nie uśmiechaj się pod nosem jak to przeczytasz, bo strach niektórych dosłownie paraliżuje i naprawdę robią błędy, których sami po sobie nigdy by się nie spodziewali. Pozdrawiam :D
Plac manewrowy
Czynności kontrolno obsługowe:
1.nie otwarcie maski samochodu,
2.zla prezentacja,
3.nieznajomosc podstawowych elementow, nazewnictwo,
Sprawdzanie oswietlenia zawnetrznego:
1.nieznajomość podstawowego oswietlenia pojazdu,
2.niedbałe sprawdzenie oswietlenia, udawanie,
Przygotowanie sie do jazdy:
1.brak pasów,
2.nie ustawienie zagłowkow , lusterek,
3.Nie sprawdzenie sygnału dzwiekowego.
Jazda pasem ruchu do przodu i tylu:
1.nieprawidłowy bieg,
2.zaciagniety hamulec awaryjny, reczny,
3.zgasniecie pojazdu,
4.zaparowane szyby,
5.nie upewnienie sie przed ruszeniem,
6.potracenie pachołka,
7.przejechanie przez linie,
8.brak ciaglosci jazdy,
9.jazda niezgodna z technika kierownia,
10.zatrzymanie w złym miejscu, wystaje,
11.nie wykorzystanie powtorki zadania.
Ruszanie na wzniesieniu:
1. nie upewnie sie przed ruszeniem,
2. zła kolejnosc mech. ster. pojazdem, 3.podczas ruszania na wzniesieniu,
4. za duzo gazu - pisk opon,
A włączone światła mijania lub do jazdy dziennej?
czyli te błędy skutkują przezwaniem egzaminu?
a jakie błędy można poprawiać?przede wszystkim chodzi mi o jazdę po łuku
przerwanie to tak naprawdę czyli bez możliwości poprawki to: uderzenie w tyczkę (pachołek), przejechanie przez linie oraz stworzenie zagrożenia na placu.
Jeżeli zatrzymasz sie przed pachołkiem lub przed linią to masz mozliwość podchodzić jeszcze raz. Reasumując tak jak napisł blaszczur, nie możesz ani dotknąć ani przejechać - świadczy to o tym, ze masz wyczucie odległości i panujesz nad samochodem. 8)