Mam 17 lat i 9 miesiecy i zapisuje sie do szkolki i ciekawi mnie poniewaz moja nauka jazdy w szkolce bedzie na przelomie roku 2008/2009 i teraz czy prawo jazdy jak bede zdawal powiedzmy w lutym to obejmuje mnie juz nowy przepis o tych nowych testach itp ?