Kategoria A - motocykl - okolice Gliwic
Na wiosne chcialbym zaczac kurs kategorii A w okolicy Gliwic. Szukam naprawde dobrej szkoly, ktora nauczy mnie jezdzic. Prawo jazdy kategorii B mam 17 lat, 17 lat temu robilem takze A - ale oblalem. Wybralem LOK w Zabrzu i byla to tragedia... wygladalo to mniej wiecej tak: "prosze wziac sobie motor i pojezdzic po placu i po malej uliczce przy LOKu" wtedy bylem gowniarzem i nie potrafilem zaoponowac. Chcialbym instruktora, ktory sam umie jezdzic motocyklem i mnie tego nauczy, a nie kogos kto kiedys tam jezdzil stara WFMka i teraz "uczy", cena kursu jest dla mnie sprawa drugorzedna. Chcialbym szkoly w Gliwicach, bo w Gliwicach zdawalbym egzamin. Nie jestem kims kto jezdzi ilestam czasu bez uprawnien i chce to tylko zalegalizowac. Ostatni raz siedzialem na motocyklu 17 lat temu i naprawde chce sie NAUCZYC jezdzic. Co mozecie mi zaproponowac? moze o czyms slyszeliscie? A moze sa na forum instruktorzy ktorzy moga SIEBIE polecic? Do wiosny nie daleko czekam na odpowiedz.