Zdałem prawko :D :D choć za trzecim, ale nieważne za którym, ważne że jest :D
Printable View
Zdałem prawko :D :D choć za trzecim, ale nieważne za którym, ważne że jest :D
Gratulacje...tez zdalam 2 tyg temu ,już jezdze autkiem i jestem przeszczesliwa.Pozdrawiam
Gratulację! :D :D Ja nie pamiętam jak się cieszyłem, ale widzę jak się cieszą inni, którzy ze mną zaczynali i też się cieszę.. Szerokiej drogi :D :D
Gratulacje!
W końcu będziesz mógł zacząć uczyć się prawidłowej jazdy samochodem :-)
Pozdrawiam!