Egzamin na instruktora w Kalisz 02.16
Witam
w lutym wybieram się na egzamin i nie wiem czego mam się spodziewać (z tego co widzę każdy ośrodek przeprowadza go inaczej:/) a nigdzie nie mogę znaleźć informacji na temat egzaminu w kaliszu:/
Czy ktoś wie jak zdaje się w Kaliszu?
Na co zwrócić uwagę?
Jak po kolei w ogóle przebiega egzamin?
Jaka jest zdawalność?
Może ktoś ma bazę pytań?
Pozdrawiam
Re: Egzamin na instruktora w Kalisz 02.16
Cytat:
Napisał White16
Jak po kolei w ogóle przebiega egzamin?
No cóż... A w kursie w ogóle uczestniczyłeś?
Pozdrawiam!
Re: Egzamin na instruktora w Kalisz 02.16
Cytat:
Napisał White16
Witam
w lutym wybieram się na egzamin i nie wiem czego mam się spodziewać (z tego co widzę każdy ośrodek przeprowadza go inaczej:/) a nigdzie nie mogę znaleźć informacji na temat egzaminu w kaliszu:/
Czy ktoś wie jak zdaje się w Kaliszu?
Na co zwrócić uwagę?
Jak po kolei w ogóle przebiega egzamin?
Jaka jest zdawalność?
Może ktoś ma bazę pytań?
Pozdrawiam
witam
jak masz jakies pytania napisz
jagodamikus@o2.pl
coś poradzimy