Witam.
Co przykladowo musial bym uczynic na drodze, aby uznano to za "Spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa ruchu drogowego".
A dokladniej chodzi mi o podpunkt dotyczacy wymagań dla instruktorów jazdy
-"niekaralność wyrokiem sądu lub orzeczeniem kolegium do spraw wykroczeń za przestępstwo lub wykroczenie przeciwko bezpieczeństwu w ruchu drogowym"
http://www.naukajazdy.pl/nauka_jazdy/instruktor.html