Dlaczego nie jest ustalony jeden samochod egzaminacyjny na dana kategorie w całym kraju? Czy nie dalo by sie ustalic np. dla kategorii B Fiata Pandy - małe auto dobre dla zdających a dla szkół tanie w zakupie i eksploatacji - a nie np. jak jest w Tarnobrzegu Peugotow 207 ktorego podstawowa wersja kosztuje ponad 40000? Co myslicie na ten temat?