:arrow:
witam :wink: , instruktorka kat.B szuka pracy w osk.
Nie potrzebuje ktos z was instruktorki w swoim osrodku? :?: :wink: :roll:
:arrow:
Printable View
:arrow:
witam :wink: , instruktorka kat.B szuka pracy w osk.
Nie potrzebuje ktos z was instruktorki w swoim osrodku? :?: :wink: :roll:
:arrow:
Ale co LBN to LUBIN czy LUBLIN? Troszeczkę więcej o sobie.
Lublin