Obniżanie kosztów własnych
Sytuacja na rynku jest trudna i trzeba się dostosować. Jak sobie radzicie z obniżaniem kosztów działalności? Ja wykluczyłem bezpłatne badania lekarskie dla kursantów sam przygotowałem materiały do nauki. Sporo na tym zaoszczędziłem choć pracy kosztowało. Udało mi się wynegocjować niższe abonamenty za internet i za komórki, oszczędzam troszkę na paliwie (tankuję na Tesco)a pół roku temu przeszedłem na angielski ZUS bo to jednak znacznei taniej (i emerytura ciekawsza i pewniejsza). Papiery drukuję z programu więc nie kupuję druków-to też spora oszczędność. A jak Wy sobie radzicie? Jak zmniejszacie koszty? Ktoś podzieli się pomysłami?
Re: Obniżanie kosztów własnych
Cytat:
Napisał malkolmmclaren
Sytuacja na rynku jest trudna i trzeba się dostosować. Jak sobie radzicie z obniżaniem kosztów działalności? Ja wykluczyłem bezpłatne badania lekarskie dla kursantów sam przygotowałem materiały do nauki. Sporo na tym zaoszczędziłem choć pracy kosztowało. Udało mi się wynegocjować niższe abonamenty za internet i za komórki, oszczędzam troszkę na paliwie (tankuję na Tesco)a pół roku temu przeszedłem na angielski ZUS bo to jednak znacznei taniej (i emerytura ciekawsza i pewniejsza). Papiery drukuję z programu więc nie kupuję druków-to też spora oszczędność. A jak Wy sobie radzicie? Jak zmniejszacie koszty? Ktoś podzieli się pomysłami?
A JAAAA dzisiaj jadę wypowiedzieć umowę na plac , jutro na salę i od 1.02.2011 kończę to niech inni dopłacają i wożą kursantów za darmo. Mnie na to nie stać wchodzę w inny interes
a otworzyć OSK to nie problem , choć osobiście myślę że do tego już niem wrócę . No chyba że za pieniądze a nie ochłapy. Można też inaczej byle jak i mamy godziny tylko mi to nie pasi.