-
Grande Punto- sprzedam
Jeżeli ktoś byłby zainteresowany zakupem Grande Punto, przystosowanym do NJ to mam takowego na stanie ;)
Rocznik 2008, przebieg 43 tys, na "L-ce" od października 2010r.
Nie będę się rozpisywał na temat wyposażenia żeby na ogólnym nie zanudzać. Jeżeli ktoś będzie miał pytnia to proszę o info na priv albo na maila:
info@osk-instruktor.pl
PS Sprzedaję z wiadomych względów bo jestem ze Śląska(wymiana na Yarisa).
-
Ja też mam 2006r. full opcja z klima i lpg. Tanio oddam zrobprawko@orange.pl