http://www.naukajazdy.pl/aktualnosci...orem_1239.html
Co myślicie o tym chorym pomyśle który jeszcze parę miesięcy i może wejść w Zycie !!!!
„Zamiast płacić za jazdę z instruktorem, nowe prawo umożliwi naukę jazdy z członkiem najbliższej rodziny.
A co się wtedy stanie z nami Instruktorami ??? :evil: