http://www.naukajazdy.pl/aktualnosci...orow_1268.html
Printable View
Ten przepis wg mnie jest bardzo krzywdzący. Wystarczy, że odmówisz przyjęcia mandatu za złe parkowanie sprawa trafi do Sadu i .... koniec. Natomiast osoba skazana wyrokiem np. za morderstwo, gwałt, zboczeniec i cały margines społeczny może być instruktorem.
Gdzie tu sprawiedliwość i zdrowy rozsadek?
Pozdrawiam i życze szerokiej drogi