Jak w temacie? jak to sie sprawuje na nauce? Jakie dealerzy dają rabaty?
pozdrawiam
Printable View
Jak w temacie? jak to sie sprawuje na nauce? Jakie dealerzy dają rabaty?
pozdrawiam
Choć nie jestem instruktorem, i nie dane było mi juz jeździc Clio to słyszałem od instruktorów w mojej szkole jazdy, że Clio się sprawuje świetnie. Ponoć uważają, że jest lepsze dla początkujących od Punta czy Corsy :wink: Chyba Clio nie jest aż takie złe jak wcześniej usłyszałem :wink: