Witam, orientuje się ktos jak wygląda teraz egzamin kwalifikacyjny na kurs instruktorski?
dalej dają test na prawo jazdy do rozwiązania? czy cos zmienili.
pzdr
Printable View
Witam, orientuje się ktos jak wygląda teraz egzamin kwalifikacyjny na kurs instruktorski?
dalej dają test na prawo jazdy do rozwiązania? czy cos zmienili.
pzdr
nie ma w ogóle egzaminu kwalifikacyjnego. Jest o nim mowa w rozporzadzeniu 217, ale tylko jest wspomniane i nie ma wymogów na ten egzamin. kolejny martwy przepis.
W prywatnych osrodkach raczej nie ma.
Kumpel teraz idzie na kurs do WORD Lublin i własnie przed kursem jest egzamin kwalifikacyjny. koszt 50 zł :/
Podejrzewam że będzie normalny test egzaminacyjny.
Byc może mają za dużo chętnych :D.
Moim zdaniem powinno być cos takiego, a nie prawko 3 lata w szufladzie, przejechane 2000 km od uzyskania prawa jazdy i człowieczek na instruktora sie szykuje :x
pzdr