-
Mam pytanie...
Dzien dobry wszystkim. Mam na imie Damian. Tydzien temu rozpocząłem kurs na instruktora kat B i B+E. Jak wygląda egzamin wewnetrzny i panstwowy? Na egzaminie panstwowym jest teoria, testy i plac czy też jazda na miescie? Coś słyszałem ze jazdepo mieście(egzamin) ma sie w miescie w którym sie robi kurs? To tylko co słyszałem-wiec nie wiem czy to prawda. dzieki za odpowiedzi. pozdrawiam.
-
a gdzie zdajesz lub robisz kurs
-
Zdaje we Wrocławiu a robię w Pile
-
Mam pytanie
Na egzaminie zdajesz test 25 pytań 3 błędy dopuszczalne,prezentacje czyli losujesz kartkę z pytanie ,masz 3 pytania 1]znaki drogowe do wyjaśnienia,2]do objaśnienia sytuacja na drodze,3]pytanie typu np.zasady wyprzedzania.Po pomyślnym zdaniu przechodzisz na plac i wykonujesz obowiązkowo jazdę pasem ruchu do przodu i do tyłu[łuk]oraz jeden wylosowany manewr tzn.wjazd prostopadły przodem,wjazd ukosny ,wjazd równoległy.Niestety instruktorzy nie mogą wykonywać zadań z korektą.Więc proponuję je przećwiczyc samemu przed egzaminem,bo na kursie jest za mało czasu aby to dobrze przećwiczyć.Wyjazdów na miasto po zaliczeniu plasu niema.