Czesc
Mam dylemat jestem zainteresowany kupnem wlasnego auta do nauki jazdy (w gre wchodzi fiat grandepunto, takie mamy miec niedlugo w wordzie)
Problem ma w tym jaki wybrac silnik??
Chodzi mi zwalszcza o moc silnika?
Mysle o silniku 90 KM tylko nie wiem czy nie bedzie odpowiedni dla niektorych kursantow?
Disel? Czy benzyniaka i przerobic na gaz?
Wyrazcie swoje spostrzezenia, co radzicie i dlaczego
dziekuje