Zwiększenie wymagań na instruktora cz 2
Widze że wielu z was się zemną zgadza co do zbyt małych wymagań zostania (nauczycielem )instruktorem w polsce .Wielu pisze jak to trudno zaliczyc egzamin instruktorski ,z własnego doświadczenia wiem że ten egzamin nie jest wcale trudny i wzasadzie ogranicza sie do podstaw znajomości kodeksu amatorskiego prawa jazdy kat:B.Znajomości na poziomie przeciętnego kierowcy amatora i to łatwośc zadnia jak i małe wymagania co do przyszłego instruktora są jednym z powodów śmiesznych cen za kursy prawa jazdy np;1000zł.I zabawnych stawek 8-10zł za godzinę pracy instruktora, miałem przyjemnośc w mym życiu bycia na wykładach wielu dr.prof. I nie pamiętam żeby ktoś z tych gości prowadził wykład 10 godz ,a są na auli a nie na drodze i nie odpowiadają (głową ) za czyjes życie .Koledzy instruktorzy walczcie o lepsze zarobki i miejcie więcej szacunku dla swej pracy bo praca po 10 godzin non stop to brak profesjonalizmu a w tym wszystkim właśnie o niego chodzi pozdrawiam :) czekam na wasze opinie ?