Witam czy orientuje sie ktokolwiek ile zarabiaja instruktorzy w trojmiescie ? :) i jakie sa szanse dostania prace jesli jest sie tzw, swiezakiem ? :) pozdrawiam
Printable View
Witam czy orientuje sie ktokolwiek ile zarabiaja instruktorzy w trojmiescie ? :) i jakie sa szanse dostania prace jesli jest sie tzw, swiezakiem ? :) pozdrawiam
Olaf. Gdzieś już pisałem o zarobkach w trójmieście. Jest sporo możliwości podjęcia pracy w zależności co sobą reprezentujesz (staż, doświadczenie kierowcy, pedagoga itp)
Jesteś zainteresowany informacjami to napisz do mnie: Instruktorjazdy@tlen.pl