Światła wewnetrzne i zewnetrzne
Witam wszystkich. Mam prośbe. Musze opisać światła wewnetrzne samochodu a takze zewnetrzne. Czyli kiedy sie je używa. Ale jesli chodzi o np swiatło stop to co napisac?? W momencie naciśniecia pedału hamulca nam sie zaświeca i to wszystko? A jesli chodzi o swiatła wewnetrzne-ma ktoś jakąś stronke? Z góry dzieki. pozdrawiam.
Re: Światła wewnetrzne i zewnetrzne
Cytat:
Napisał dami
[...] A jesli chodzi o swiatła wewnetrzne-ma ktoś jakąś stronke? [...]
Które to są światła wewnętrzne bom mocno ciekawy :?: ... czy chodzi o śwuatełko nad lusterkiem wstecznym :wink: :?: