Mam pytanie, gdyż wielu kierowców tak robi.
Czy mogę wjechać pod prąd na podwójnej ciągłej wyminąć pojazdy jadące na wprost
a oczekujące na otwarcie szlabanu i skręcić w prawo?
Czy też muszę oczekiwać aż otworzą przejazd i przyjdzie moja kolej skręcić?