Witam wszystkich, jestem tu nowy więc zaczynam od powitania.
A teraz pytanie o uprawnienia kierującego , bo w nowelizacji z tego roku zostały uchylone art. dotyczące uprawnień kierującego. Posiadam kategorię A,B,C,E - wcześniej z tymi kategoriami mogłem kierować ciągnikiem rolniczym z przyczepami, a teraz nie wiem , czy mogę.
