-
Fotoradary
Witam. Mam pytanie, od jakiego przekroczenia prędkości fotoradary łapią i robią zdjęcia.
Chodzi mi o Warszawę.
Słyszałem ze od przekroczenia prędkości po wyżej 20km/h.
Czy to prawda??
I czy ten flesz z fotoradaru jest dosyć mocny?? Czy widać go intensywnie w czasie zdjęcia??
-
Na pewno zdazysz zobaczyc tego flesza
-
Wdać na tyle intensywnie, że zobaczysz go Ty i kierowcy jadący za Tobą.
Od jakiej prędkości- nie wiem. Zdarzyło mi się niedawno przekroczyć prędkość o 20 km/h (nie zauważyłam stojącego fotoradaru)i obyło się bez "sesji zdjęciowej". Jednak zaznaczam, że nie była to Warszawa.