mam pytanie czy mając juz prawo jazdy kat. A1, a teraz zdając na A i B to czy muszę zadawać praktykę z zakresu kat A? a drugie pytanie to czy można zdawać A i B w dwóch oddzielnych ośrodkach
byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź
Printable View
mam pytanie czy mając juz prawo jazdy kat. A1, a teraz zdając na A i B to czy muszę zadawać praktykę z zakresu kat A? a drugie pytanie to czy można zdawać A i B w dwóch oddzielnych ośrodkach
byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź
Musisz.Cytat:
Napisał mateo2002
MożnaCytat:
a drugie pytanie to czy można zdawać A i B w dwóch oddzielnych ośrodkach
o kurde ale ze mnie ćmul, chodziło mi o teorię nie o praktykę, Eliza dzieki
Nie musisz :DCytat:
chodziło mi o teorię