Cytat:
Napisał Fast Men
Widzę że nadal upierasz się do jazdy na luzie.
Mam nadzieje że nie szklolisz tak ludzi.
Ja już wyraźnie napisałem, ale mogę napisać jeszcze raz:
Jestem gorącym przeciwnikiem jazdy na luzie. Uważam jazdę na luzie za bezsensowną i czasami niebezpieczną.
Ale...
W momencie, kiedy nie jest ona niebezpieczna, to jest jak najbardziej prawidłowa i nic nieprawidłowego jej zarzucić nie można. A jazda na luzie może być niebezpieczna tylko w bardzo ograniczonym zakresie sytuacji. W związku z tym, nieprawdziwe jest określenie, że jazda na luzie, z założenia jest niebezpieczna (bo zazwyczaj nie jest) i "nie jeździ się na luzie" (bo takie stwierdzenie w ogóle nic konkretnego nie znaczy).