Cytat:
Napisał Włodek
Gdyby sz.Koleżanka i sz. Koledzy uzupełnili swój profil o nazwę miejscowości, lub jeżeli boją się rozpoznania przez Urząd Skarbowy, nazwę regionu/województwa, to czytający użytkownicy forum mieli by szansę się do tych informacji odnieść.
Myślę,że Adamus mnie poprze... :roll:
Pewnie że popieram!
W taki sposób będzie wiadomo o jaki region chodzi.
Wystarczy porównać ceny kursów w Warszawie i np. w Rzeszowie, aby zobaczyć jak wielkie są różnice. Dla przeciętnego warszawiaka 2000 zł za kurs to w miarę do przyjęcia cena, ale dla kogoś z małej miejscowości jest to bariera nie do przeskoczenia.