Kolego, albo zmieniamy kierunek jazdy, albo nie. To zależy od skrzyżowania. Tu nie chodzi o miasto.Cytat:
Napisał fazgord
...musisz się jeszcze wiele nauczyć.
Twoje prawo jazdy jest potwierdzeniem znajomości "gimnastyki" na ósemce, podczas ruszania na wzniesieniu itp. - a może i nie...Cytat:
Mam przecież prawo jazdy które jest potwierdzeniem moich umiejętności, zdobyłem je na państwowym egzaminie.
To zawsze jakaś opcja. Sam oceń, skoro umiejętności takiego kierowcy są na tak żenująco niskim poziomie, że nie nadaje się na kierowcę - a co dopiero na instruktora.Cytat:
Druga kwestia, jeśli nie udało by mi się na egzaminie na instruktora przejechać ósemki to powinno mi się zabrać prawo jazdy ?
Niestety...Cytat:
Ja nie biorę do siebie, dyskusja jest dobra Smile
Wszystko jest lekko paranoiczne nic na to nie poradzisz.