Witam. Typowe "książki" to ustawy i rozporządzenia.Cytat:
Napisał Rutten
Nie czytaj opracowań, a szczególnie komentarzy ich autorów. Na egzaminie musisz znać prawie NA PAMIĘĆ (nie żartuję) :( :
1. Ustawa z dnia 20 czerwca 1997r. - PRD
2. Rozporządzenie w sprawie znaków i sygnałów drogowych ( Dz.U.170 oraz Dz.U.220 )
3. Rozporządzenie w sprawie szkolenia, egzaminowania i uzyskiwania uprawnień ... ( Dz.U. 217 )
4. Instrukcja dla egzaminatora o obsłudze programu "Egzamin".
5. Rozporządzenie w sprawie warunków techn. pojazdów i elementów ich niezbędnego wyposażenia ( Dz.U.32 ).
Ponadto są pytania o kodach stosowanych w prawie jazdy, o kierowaniu i kontroli ruchu drogowego i wiele innych.
Ja pierwszy egzamin oblałem. Nie wiedziałem np. w jakej odległości w terenie zabudowanym może być max. ustawiony od skrzyżowania znak B-20. A do dzisiaj np. nie znam odpowiedzi na pytanie z testów dla egzaminatora - umieszczam je na forum w nowym temacie.