mnie jeżdzic uczyła m.in kobieta i byłam bardzo zadowolona :)
Printable View
mnie jeżdzic uczyła m.in kobieta i byłam bardzo zadowolona :)
my szukalismy pół roku instruktorki, w końcu zapłaciliśmy za kurs dziewczynie, która ma cheć i zapał pracować. Zobaczymy jak się spisze we wrześniu na egzaminie.
pozdrawiam
w końcu jakies pozytywne i podnoszące na duchu odpowiedzi :P
w związku z tym utwierdzacie mnie decyzji zeby jednak zapisac sie na kurs instruktorski,a zapału i chęci mam mnóstwo!WIELKIE DZIĘKI!
Kobiety sa w cenie. W wiekszych miastach to norma ze kobiety ucza a mniejszych tez zaczynaja sie pojawiac. U mnie na kursie na 18 osob bylo 5 pań i wszystkie zostały instruktorkami a z Panów tylko połowa.