Słabe to lobby bylo - takie warsztaty nie powinny być co roku - po co ?? W/g mnie co 3-5 lat by wystarczyło by zupełnie.. Co Wy na to ??
Printable View
Słabe to lobby bylo - takie warsztaty nie powinny być co roku - po co ?? W/g mnie co 3-5 lat by wystarczyło by zupełnie.. Co Wy na to ??
Jak dla mnie to tych warsztatów mogłoby w ogóle nie być. Niczego czego bym nie wiedział nie dowiedziałem się na tym doskonaleniu zawodu.
Pytaliście o cenę. Napisałem już w innym temacie, ale tutaj też napiszę skoro temat został poruszony. 100 zł.
Stówa ?? A gdzie ?? U nas 500..
silvox napisał:
W Białymstoku.Cytat:
Stówa ?? A gdzie ?? U nas 500..
początkowo u nas było 700 a potem konkurencja zmniejszyła na 450 więc czekamy dalej. i w tej konkurencji myslałem by zrobić kat C wówczas może ok 250 zapłacę. A można w innym mieście to doszkolenie zrobić?
Można gdziekolwiek..
ksu - zapytaj czy za 200 przyślą do domu potwierdzenie udziału..:mrgreen:
silvox bądź poważny :D
To takie ważne szkolenie a Ty sobie jaja robisz :D
a ja współczuje temu kto to prowadzi, jesli spotka sie z takimi ciekawskimi instruktorami jak na tym forum:)