Na skrzyżowaniu w lewo to w lewo, prosto to prosto, nie widzę tu problemu.
Co to jest migacz?
Jedziesz na wprost, nie używasz kierunkowskazu.
Jadąc prawym pasem, może kontynuować jazdę na wprost, nie musi nic sygnalizować.
Printable View
Prześledźmy przejazd przez to skrzyżowanie. Dojeżdżając do niego mamy znak F-10, który pokazuje nam:
- z prawego w prawo lub na wprost
- z lewego w lewo lub na wprost
Wjeżdżamy prawym pasem z chęcią jazdy na wprost. Mijamy pierwszy wylot i mamy znak mówiący, że z tego pasa możemy pojechać jedynie na wprost.
Wg. M.S i viko, jazda na wprost to jazda wokół wyspy po obwiedni, a w prawo to wyjazd (opuszczenie) skrzyżowania. W jaki sposób, zatem opuścić skrzyżowanie następnym(i) wylotem(tami), skoro znak nie pozwala nam na wybór zmiany kierunku w prawo?
Analogicznie jest z lewym pasem. Z niego też nie możemy pojechać w innym kierunku, jak prosto i w lewo. A w lewo, to gdzie? Skoro jazda na wprost, to wokół wyspy, to w lewo gdzie skręcić?
I tak znaleźliśmy się w ślepej uliczce. Wyjechać się nie da i kręcimy się w koło, aż zakręci się w głowie.:???:
Powtarzam. Na wprost, to opuszczanie (wyjazd ze) skrzyżowania wylotem znajdującym się na wprost pojazdu, a w lewo, jazda po obwiedni wyspy.
http://naukajazdy.pl/forum/attachmen...tachmentid=279
To są prawidłowe tory jazdy obu pojazdów i tak ma wyglądać przejazd przez to skrzyżowanie z każdego wlotu.
Poprawka. Jeden wylot jest zwężony do jednego pasa i z lewego nie można opuścić skrzyżowania. Dlatego jadąc lewym, przed tym miejscem należy zmienić pas na prawy z zachowaniem wszystkich warunków o zmianie pasa.
Trudno z Wami rozmawiać, jeśli nie czytacie tego, co się do Was pisze.:(
Cytat:
Powtarzam. Na wprost, to opuszczanie (wyjazd ze) skrzyżowania wylotem znajdującym się na wprost pojazdu, a w lewo, jazda po obwiedni wyspy.
Czyli składam apelacje do sądu :)
Zanim jednak pójdziesz do sądu zerknij jeszcze na to:
http://www.tvp.pl/krakow/jedz-bezpie...akowie/1490131