Skoro "trochę jeździsz" Henryku Ryszardzie, to wiesz, ze znaki informacyjne są ustawione przed kazdym skrzyzowaniem. Informują one o przebiegu drogi z pierwszeństwem, oraz informują nas, gdzie przebiega droga na wprost lub w prawo czy w lewo. Jasne jest więc (bynajmniej dla mnie) kiedy mam włączyć kierunkowskaz. I dobra rada do Ciebie: rzeczywiście jeździj na awaryjkach, bo każdy jadący za tobą będzie wiedział w którą stronę chcesz jechac. Zyczę powodzenia na drodze, obyśmy się nie spotkali. Chętnie się doszkolę, bo nie sądzę ze wiem wszytsko tak jak Ty, ale Ty byś wydał penie wiecej kasy na to doszkolenie. Uwierz.
Pozdrawiam Monika.