Kursy powinny kosztować 2000 zł?
Cytat:
TOMASZÓW. Ceny kursów nauki jazdy, bezpieczeństwo kursantów i ich instruktorów to tylko niektóre tematy, jakie były poruszane podczas X Zjazdu Polskiej Federacji Stowarzyszeń Szkół Kierowców. Przyjechali na niego instruktorzy z całej Polski. Podczas spotkania powołane zostały trzy komisje. Pierwsza będzie się zajmować opiniowaniem aktów prawnych, dotyczących wszystkich zmian w szkoleniu. Druga przyznawać będzie najlepszym szkoleniowcom odznaczenia.
Ostatni zespół ma za zadanie przygotowywanie spotkań kierowców z różnych regionów kraju. Podczas zjazdu przedstawiono wiele problemów, z jakimi szkoły nauki jazdy muszą się borykać na co dzień. - Naszą największą bolączką są wciąż za niskie ceny kursów - mówi Krzysztof Szymański, prezes PFSSK. - Obecne, podyktowane wolnym rynkiem, nie pozwalają na prowadzenie szkoleń w pełnym wymiarze - dodaje. Jak twierdzi Szymański, kursy na najbardziej popularną kategorię B powinny kosztować w granicach 2 tys. zł. Na zakończenie spotkania przedstawione zostały najnowsze rozwiązania wyposażenia aut, mające wpływ na poprawę bezpieczeństwa jazdy.
Dziennik Łódzki (17.4.2007)
Zapraszam do dysusji instruktorów:)
Czy Waszym zdaniem rzeczywiście cena kursów może (w warunkach konkurencji i wolnego rynku) wzrosnąc do takiej kwoty?