Panowie Instruktorzy - znawcy Prawa o Ruchu drogowym.Jako że jesteście chyba najlepiej znającymi PoRD pozwolę sobie zadać nietypowe pytanie. Właśnie zasłyszałem - choć w to nie wierzę- że kodeks drogowy zakazuje jazdy na luzie. Tzn nie można jeździć w ten sposób, że rozpędzamy auto, wrzucamy na luz i niech się toczy swobodnie. Podobno gdzieś na kursach na prawo jazdy uczulali na to, a jakiś egzaminator z tego powodu oblał egzaminowanego. Czy coś Wam o tym wiadomo? Przeleciałem Prawo o Ruchu Drogowym, ale nic takiego nie znalazłem.