Od pewnego czasu zawód instruktora stał się stajnią (amatorów)maje zdanie jest takie iż przyszły instruktor powiniem mieć przynajmniej 5 letnią zawodową praktykę w prowadzeniu pojazdów . A nie jak do tej pory śmieszne trzy lata Prawa Jazdy,prosze o wasze wypowiedzi?