Szukaj:
Typ: Posty; użytkownik: roseeagel
Szukaj: Wyszukiwanie trwało 0.00 sekund(y).
-
19-07-2020, 13:22
- Odpowiedzi
- 124
- Odwiedzin
- 48,878
Odkopuje temat ponieważ miałem podobny przypadek ...
Odkopuje temat ponieważ miałem podobny przypadek na rondzie AK z tym że wyjazd obu pojazdów z ulicy Słomińskiego z czego jeden pojazd zgodnie ze znakiem przed wjazdem na rondo F10 rozpoczął...
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1
Ważne linki