Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Temat: na egzaminie

  1. #11
    Nowy użytkownik Avatar mareksky
    Dołączył
    11.05.2014
    Mieszka w
    warszawa
    Postów
    20


    Mi się udało prawko zdać za 3 razem pierwsze 2 razy były za wymuszenie a za 3 razem też wymusiłem egzaminator mi zahamował ale i tak mnie przepuścił najlepiej jezdziłem za 1 razem a i tak nie zdałem więc widać jak to jest z tym zdawaniem ..

  2. #12
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    08.06.2016
    Mieszka w
    Łódź
    Postów
    6


    Ja dałem rade za pierwszym razem, ale przyznam się szczerze ze bardzo dużo dała mi wcześniejsza jazda na motorze. Obsługa samochodu to jedno a odnalezienie się w prawdziwym ruchu drogowym to druga sprawa . Ale jeśli ktoś naprawdę się przyłoży do jazdy, nauki przepisów drogowych i nie da się stresowi to myślę że spokojnie zda za pierwszym razem.

  3. #13
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    28.08.2017
    Postów
    5


    Ja zdałem za drugim razem, za pierwszym stałem jak sierota na głownej drodze gdy zobaczylem samochod na podporządkowanej

  4. #14
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    08.09.2017
    Postów
    1


    Ja zdałem za 5 razem prawo jazdy. Udało mi się tak ciągle na wymuszeniu mnie ulewali nie wiem czemu. Ale jakoś teraz już 3 miesiace mam prawko i bardzo się z tego cieszę. Zdawałem te prawko z dobre 2 lata turdna sprawa z tym. Teraz czeka mnie prawko na C + E i będe jeździł tirami ponieważ czeka mnie transport towarów do różnych krajów gdyż mój ojciec ma firmę spedycyjną zobaczymy za którym razem zdam.

  5. #15
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    11.09.2017
    Postów
    2


    a wiecie jak jest w kaliszu

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •