Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
    Nowy użytkownik

warszawa - gdzie jazdy doszkalajace ??

za dwa tygodnie mam egzamin i musze wziac troche jazd doszkalajacych jak najblizej osrodka egzaminujacego przy powstancow slaskich. jaka szkole (i instruktora) byscie polecili? ostatnio egzamin robilam 7 lat temu, ale w maju wzielam troche jazd i nie bylo tak zle. manewry ida ok, jazda plynna, ale oczywiscie robie bledy i chcialabym sie przyzwyczaic do terenu na ktorym bede egzaminowana. z gory dziekuej za porady.

Nowy użytkownik

Ja też szukam dobrego instruktora na jazdy doszkalające. Jeśli ktoś chodził do jakiejś szkoły na bemowie. Proszę o kontakt i namiary.
    pozdrawiam

Banned
    Mieszka w
    Warszawa

Witajcie. Moja siostra chodziła na doszkalanie na plac bankowy i zdała od razu. To było coś chyba doszkalanie.pl. Pzdr.

Nowy użytkownik

Witam serdecznie. Jestem instruktorem nauki jazdy. Oferuję solidne jazdy doszkalające na terenie WORD Okęcie i WORD Odlewnicza. Miejsce spotkania oraz stawka za 1h szkolenia do wynegocjowania. Napewno mniej jak 50zł. W razie pytań proszę dzwonić pod nr.880733874
    Mam do zaoferowania jazdy doszkalające na terenie Warszawy. Jeśli chcesz dobrze przygotować się do egzaminu w WORD na Odlewniczej czy na ul. Radarowej na Okęciu zadzwoń pod nr.880733874. Miejsce spotkań czy cena do uzgodnienia.

Nowy użytkownik

Jazdy doszkalające z gwarancją cała Warszawa

Witam
    zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą jazd doszkalających:

http://www.expert-szkola.pl/jazdy-do...ace-od-a-do-z/

jazdy z gwarancją

Nowy użytkownik

oferta na jazdy doszkalające -dobra czy zła?

Witam, jestem tu nowa ale zarejestrowałam sie gdyz mam do Was pytanie odnosnie pewnej oferty, która trafiła w moje ręce a mianowicie na gruper.pl
    http://gruper.pl/x.php/1,614/Tylko-9...ow-Smile..html
    Oferta wazna jest tylko do końca dnia a ja zastanwiam się czy z niej skorzystać. Sprawdzałam ceny jazdy doszkalających i wynosza one od 35 zł do 50 zł. Te za 35 zł dotycza doszkolenia na yaris 5 biegów a to mnie nie interesuje gdyż nikt mi już nie wmówi, ze nie ma żadnej różnicy pomiędzy yaris 5 a 6 biegów bo oblałam przez to 2 razy.
    Czy moze ktoś z Was korzystał z takiej oferty?Prosze o dop. gdyz mam już nie duzo czasu na zastanawianie z góry pozdrawiam

Nowy użytkownik

ja chciałam polecić szkołę jazdy Osk Mobilek, robiłam tutaj kurs i
    jestem bardzo zadowolona, instruktorzy są tutaj bardzo sympatyczni i
    potrafią wszystko wytłumaczyć na wiele sposobów, bardzo mi się
    podobały lekcje teoretyczne, wykładowca mówi zrozumiale i omawia każdy
    temat dokładnie, auta maja bardzo zadbane i różne modele, na egzaminie
    nie miałam żadnych problemów gdyż byłam dobrze przygotowana

Nowy użytkownik

Z czystym sumieniem polecam Bartka z Odlewniczej. Pan Maciek bardzo mi pomógł, żeby zdać egzamin za pierwszym razem i już więcej nie ponosić zbędnych kosztów. Oczywiście, nawet najlepsza szkoła nie pomoże jeśli samemu nie będziemy bardzo chcieli, jednak dobre podejście do tematu i np. Pan Maciek z Bartka powinny zagwarantować sukces. Zaznaczam, że nie jestem pracownikiem Bartka Jestem gościem, który kurs zrobił 11 lat temu i którego udało się przygotować do egzaminu w 9 godzin

Nowy użytkownik
    Mieszka w
    spotkania Pl.Bankowy

Zapraszam wszystkich którzy poszukują spokojnego,dobrze tłumaczącego i skuteczmego instruktora(ki) na jazdy doszkalające jak również cały kurs.
    Więcej informacji na stronie www.instruktorkawarszawa.pl

Nowy użytkownik

UWAGA na Piotra NOWOSADA (dawniej OSK AutoKadet) !!!

Witam,

Czuję się zobowiązany poinformować, że instruktor Piotr NOWOSAD podjął znów pracę (chyba tym razem w innej szkole niż AutoKadet) bo znów widać go pod Liddlem przy stacji Metra Młociny w Warszawie a tam właśnie umawia się z kursantami. Ponieważ człowiek ten jest pozbawiony czegoś takiego jak mentalność przestrzegam wszystkich przed tym osobnikiem. Działa bardzo sprytnie - kursantów wozi pod WORD na Bemowie, tam pokazuje "jak ciężko zdać egzamin" i próbuje już na pierwszych zajęciach przekonać, że "nie dasz, nie zdasz". Chwali się jakie to On ma znajomości w warszawskich WORD i gorąco namawia do dania "łapówki". W rzeczywistości nie ma żadnych znajomości w WORD a pieniądze najzwyczajniej w Świecie wyłudza !!! Kursant podchodzi do egzaminu kilka razy, nie zdaje, w końcu za którymś podejściem się udaje. Kursant myśli, że zdał dzięki pomocy NOWOSADA tymczasem fakty są takie, że zdał o własnych siłach. Samą jazdę trudno nazwać nauką. Nowosad stara się jak może aby kursanta jak najgorzej nauczyć aby nie zdał egzaminu i przyszedł "posmarować". Samochód którym aktualnie jeździ to Skoda Fabia o numerze rej. WZ2354F. Od pierwszych zajęć NOWOSAD robi wywiad środowiskowy odnośnie kursanta i jeśli wyczuje, że trafił na osobę zamożną próbuje jej sprzedać różne przedmioty (np. niespłacone odkurzacze "Rainbow"), samochody i inne rzeczy. Mi chciał wcisnąć odkurzacze "Rainbow" zakupione w firmie "SAHARA" przez kogoś na raty a raty nie były spłacane. Sprawdziłem otrzymane od niego numery seryjne odkurzaczy w tej firmie i właściciel poinformował mnie, że jeśli je zakupię to będzie to zwykłe paserstwo a sprawa pójdzie na Policje jeśli odkurzacz trafi do ich serwisu i będę się musiał z tego tłumaczyć. NOWOSAD jest do tego stopnia bezczelny, że pyta się kursanta o posiadane środki na koncie i jeśli trafi na naiwną osobę (jak np. ja) - pożycza od niej pieniądze, potem zwodzi tygodniami, że "jutro oddam" a na koniec grozi pobiciem jeśli zacznie się domagać zwrotu pieniędzy pod rygorem przekazania sprawy Policji i śmieje się w twarz, że nic mu nie zostanie udowodnione. Ja na szczęście ocknąłem się z letargu i nagrywałem rozmowy z tym oszustem. Muszę jednak teraz ciągać się z nim po sądach.

Jeśli już macie z nim do czynienia - najlepiej zakupcie dyktafon i rejestrujcie wszystko co mówi. Możecie później docenić przydatność posiadanych nagrań. Naprawdę wiem co mówię.

Uważajcie na niego i omijacie szerokim łukiem nim zostaniecie bez pieniędzy i z niezdanym egzaminem na Prawo Jazdy.

Jeszcze raz przestrzegam !!!!!!!!

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 4

Bookmarks

Uprawnienia