Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Strona 1 z 94 1231151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 933
  1. #1
    Od dawna na forum
    Dołączył
    25.06.2008
    Mieszka w
    dolnośląskie
    Postów
    160

    Egzamin na instruktora we Wrocławiu



    Jeśli ktoś ma pytania dot. egzaminu przeprowadzanego w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu to czekam na pytania, chętnie odpowiem.

    Pozdrawiam

  2. #2
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    03.07.2007
    Postów
    1


    WitamWłasnie patrzyłem na bazę pytań z tego Urzędu,czy są aktualne?jak zdawalność?i parę spraw ogólnie,jesli moznaPozdrawiam

  3. #3
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    04.09.2008
    Mieszka w
    Wrocław
    Postów
    4


    Tak co do tych testów to naprawde nie ma co się zastanawiać jak sie robiło testy i ćwiczyło je to nie ma opcji żeby nie zdać. A co do placu to nie jest tak wesoło, jak ja miałem egzamin to z 5 osób łuku niestety nie przejechało.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    03.11.2008
    Postów
    80


    Jakie pytania padają na egzaminie praktycznym na placu ?
    Ostatnio edytowane przez administrator ; 13-08-2012 o 11:34 Powód: zbędny post zbędny cytat

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    03.11.2008
    Postów
    80


    oczywiscie nikt nic nie wie :/ ale jak ktos zda to od razu sie tym chwali .

  6. #6
    Od dawna na forum
    Dołączył
    31.08.2007
    Postów
    233


    Potrafia oblac za niewskazanie odblasków, pytaja sie czasami gdzie powinna znajdowac sie gasnica itd

  7. #7
    Od dawna na forum
    Dołączył
    05.10.2008
    Mieszka w
    Szklarska Poręba
    Postów
    116


    pytają się przede wszystkim o:
    -czynności kontrolno-obsługowe (pod maską wszystko)
    -światła (wszystkie)
    -przygotowanie do jazdy
    czyli to co na egzaminie na prawko i do tego:
    -za co przerywa się egzamin a co można powtórzyć (na placu)
    -co skutkuje przewróceniem pachołków,najechaniem na linię itp
    No i pamiętaj żeby jadą po łuku do tyłu patrzeć przez tylną szybę (ktoś nie zdał od nas na tym).Powodzenia
    Aha-na teorii (ustnej) jest 3 gości,był jeden który wałkował tylko przepisy (taki siwy),drugi jechał po trochę wszystkiego a trzeci dydaktykę-przygotuj się z celów nauczania,metod,planu konspektu bo ja prawie poległem...
    przemieszczanie i obserwacja...

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    03.11.2008
    Postów
    80


    Dziekuje Wam za odpowiedzi, egz. juz w sobote, teraz wiem co mnie czeka na placu, choc chyba różnie to bywa, jedni mówią ze najwięcej odpada już na testach, inni ze na placu, jedni ze komisja wałkuje pytaniami a drudzy ze raptem zaczeli mówic a juz skonczyli bo im przerwano.
    czego mozna sie spodziewac w drugim etapie ? mam pytanie, odpowiadam na nie, i co dalej? duzo pytan dodatkowych ?
    Pozdrawiam.

  9. #9
    Od dawna na forum
    Dołączył
    05.10.2008
    Mieszka w
    Szklarska Poręba
    Postów
    116


    u mnie wyglądało to tak:
    wchodzisz i losujesz pytanie,dostajesz jakieś 5-10 minut na przygotowanie się (no i oczywiście kartkę i długopis) i idziesz do członka komisji który jest wolny. Jak już wspomniałem są 3 osoby w komisji (samych komisji też jest chyba kilka) i każdy na coś innego zwraca uwagę.Warto przypomnieć sobie plan konspektu i metody nauczania,zastosowanie pomocy dydaktycznych itp.Ogólnie to podchodzisz z tematem i zaczynasz mówić-temat taki i taki,do jego omawiania wybrał bym taką a taką metodę,zastosował takie pomoce itp. No i potem przeprowadzasz niby-wykład.Jeśli się przyblokujesz albo przekręcisz coś,egzaminator pewnie zada Ci pytanie wyciągająco-zatapiające tacy już są.Jeśli opracujesz sobie te pytania to powinieneś sobie spokojnie poradzić.Na moim egzaminie (4.10 tego roku) z ok.60 osób 5-6 uwaliło na testach,jedna na ustnym i ok 10 na placu.Na ustnym gość odpadł bo nie wiedział na jaką odległość świecą światła mijania i drogowe ale to było jakieś tam pomocnicze (też mało kto wiedział tam ).Na placu za:
    -nie pokazanie świateł
    -nie przejechanie łuku
    -nie powiedzeniu kiedy egzamin jest przerwany a kiedy można go powtórzyć.
    Życzę powodzenia,jeśli przerobiłeś testy i opracowałeś pytania to nie będziesz miał najmniejszych problemów!
    przemieszczanie i obserwacja...

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    03.11.2008
    Postów
    80


    Dziękuje Ci bardzo za odpowiedź, dużo mi to pomaga w nastawieniu sie na egzamin. Ja tez mialem miec egz. 04.10.2008 ale cos mi wypadlo i przesuneli mi termin na 08.11.2008. Mam jeszcze takie pytanie do tego co napisales. Ktos oblał za nie pokazanie światel, to znaczy ze co mial je palcem pokazac gdzie jakie są? Myslalem ze jedna osoba ma sprawdzic plyny a druga sprawdzic czy dzialają swiatla. A drugie pytanie dotyczy przerwania egzaminu, pytał o plac czy o miasto ? Na placu przejechanie linii lub najechanie na pacholek to wiadomo koniec, ale nie mam pojęcia kiedy można go powtorzyc. ?

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Tagi dla tego tematu

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •