Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Od dawna na forum
    Dołączył
    30.08.2006
    Mieszka w
    Wrocław
    Postów
    402

    Szlaban na autostradzie



    Nerwy puściły Michałowi K. z Krakowa po kilkusetkilometrowej jeździe znad morza, tuż przed domem, na bramce autostradowej w Balicach. Poczuł się nabity w butelkę. Kasjerce, która wyciągnęła z budki rękę po pieniądze powiedział, że nie zapłaci.


    Kobieta po chwili zamknęła budkę i po prostu sobie poszła nie otwierając szlabanu. Kierowca dostał czas na rozmyślania i bezowocne próby wezwania kierownika.


    Niekończący się remont płatnej autostrady A4 trwa od chwili kiedy zaczęto pobierać opłaty. Kierowcy klną, narzekają, nieliczni protestują odmawiając zapłaty za wątpliwą przyjemność jazdy z przeszkodami i stanie w korkach.


    Wśród tych nielicznych, którym kibicują liczni, znalazł się Michał K. Przez półtorej godziny blokował swoim samochodem jedną z bramek.

    - W Katowicach przy wjeździe musiałem zapłacić - mówi. - Dałem 6,50 i przez połowę drogi jechałem przez plac budowy. A przy wyjeździe wołają kolejne 6,50. Mam tego dość!

    Kierowca, ratownik WOPR, ma pomysł. - Gdyby kierowcy któregoś dnia umówili się i zablokowali wszystkie bramki, wówczas może monopoliście utarliby nosa.

    Stalexport czuje się wszechwładny między bramkami. Dlatego jego pracownicy nawet nie chcą rozmawiać z kierowcami. Michał K. po upokarzających przepychankach i namowach policjantów, którzy każą mu dmuchać w balonik, w końcu płaci. Potem składa formalną skargę.

    - Liczę na zwrot od firmy przynajmniej połowy opłaty - mówi.- A tak prywatnie to kierownik punktu opłat mnie nawet przeprosił - dodaje.


    Źródło: motofakty.pl

  2. #2
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    07.08.2008
    Postów
    4


    tak polska rzeczywistość

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •