Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    09.02.2007
    Postów
    6

    trasy egzaminacyjne w katowicach



    mam prośbę do osób zdawających w katowicach, żeby podały ( jeśli pamiętają ) trasy jakimi jechały na egzaminie w katowicach.

  2. #2
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    05.12.2006
    Mieszka w
    śląsk
    Postów
    2


    jeśli masz dobrego instruktora to będziecie jeździć trasami egzaminacyjnymi

  3. #3
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    09.02.2007
    Postów
    6


    instruktor dobrze uczy , ale z tego co się orientuję to chyba nie zna wszystkich tras egzaminacyjnych

  4. #4
    Od dawna na forum
    Dołączył
    05.09.2005
    Mieszka w
    Będzin.Czeladź,Sosnowiec
    Postów
    236


    I dobrze! Na kat. B nie ma ustalonej trasy. Jedziesz tam gdzie Ci każe egzaminator.Najczęściej w okolice osiedla Paderewskiego, Francuskiej, Lompy,Powstańców,Sienkiewicza i okolic.
    Czasem na Lotnisko w okolice Centrum Handlowego "3 Stawy" (tu parkowanie) lub na Brynów powrót ul.Kościuszki i przez centrum.
    Zwróć uwagę,że z WORDu są 2 wyjazdy.
    1 normalny (poziomy) obok stacji paliw na ul.Francuską i 2 wyjazd obok salonu Nissana bardzo stromy podjazd i utrudniony wyjazd na ul.Lotnisko. Jak nie umiesz sprawnie ruszyć z hamulca ręcznego to wtopiłaś 112 zł.
    Życzę zdania egzaminu na uniwersalnego kierowcę a nie na kierowcę jednej trasy (egzaminacyjnej).
    Pozdrawiam
    Spokojny instruktor z Zagłębia

  5. #5
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    09.12.2006
    Mieszka w
    Kraków/Dąbrowa Górnicza
    Postów
    46


    ja jak zdawalam egzamin to wyjezdzam z tej strony gdzie trzeba zaciagnac hamulec-wiec decyzja o ruszeniu musi byc bardzo spontaniczna bo tam z tego co pamietam to spory ruch. Ja katowic nie znam ale wiem ze jechałam francuska ,parkowałam na jakimś osiedlu gdzie był dosc duzy parking, no i wiem ze jezdzilam kolo 3 stawow (to rondo tam na dole) i tylko tyle pamiętam.

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •