Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    01.07.2008
    Postów
    8

    Zdałem egzamin i...



    Witam, wiem, że podobne tematy już były...ale chciałbym uzyskać odpowiedź na swoje pytanie dość szybko i sprawnie...do rzeczy.

    Zdałem egzamin praktyczny w piątek. Tego samego dnia zapłaciłem w wydziale komunikacji 75 zł. Już nie mogę się doczekać, kiedy będę miał w ręku PRAWO JAZDY. Kiedy na stronie może się pojawić że dokumenty już wpłynęły? Póki co jest że brak spraw lub błędne dane. I najważniejsze,. kiedy będę mógł zgłosić się po prawko ?

  2. #2
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    18.11.2008
    Mieszka w
    mazowieckie
    Postów
    45


    gratuluje,
    o ile dobrze pamiętam to WORD ma do 14 dni na wysłanie dokumentów, a potem trzeba wydrukować i przesłać do wydziału komunikacji.
    myślę że najwcześniej za dwa tygodnie, a realnie za trzy, zależy jak sprawnie te urzędy będą działać (chyba oficjalny termin to do 30 dni)

  3. #3
    Od dawna na forum
    Dołączył
    05.12.2006
    Postów
    512


    o ile dobrze pamiętam to WORD ma do 14 dni na wysłanie dokumentów, .
    WORD ma 3 dni na wysłanie dokumentów do WK.

  4. #4
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    18.11.2008
    Mieszka w
    mazowieckie
    Postów
    45


    WORD ma 3 dni na wysłanie dokumentów do WK.
    rzeczywiście 3, teraz już sprawdziłem

  5. #5
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    01.07.2008
    Postów
    8


    Więc jeśli zdałem w Piątek i tego samego dnia wpłaciłem pieniądze, kiedy mogę spodziewać się, że na stronie https://www.kierowca.pwpw.pl/ pojawi się info o tym, że dokumenty wpłynęły?

  6. #6
    Od dawna na forum
    Dołączył
    05.12.2006
    Postów
    512


    NA tą stronę to nie patrz bo ona jest zawodna. Prawko może być już do odbioru a na tej stronie dalej nic.

  7. #7
    Od dawna na forum
    Dołączył
    28.03.2007
    Mieszka w
    Konin
    Postów
    279


    Witaj i gratulacje!!! Widze, że przebrnąłeś nasze konińskie ronda. Z tego co sie orientuję, to juz po 10 dniach możesz dowiadywiadywac się o prawko w wydziale komunikacji w znanym nam mieście. Pozdrawiam i nie szalej za kółkiem.

  8. #8
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    01.07.2008
    Postów
    8


    SPEED30

    Tak, co prawda dopiero za trzecim razem... ale zawsze Czekam, mam nadzieje, że pod koniec przyszłego tygodnia już prawko będzie

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •