Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Strona 3 z 16 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 151
  1. #21
    Od dawna na forum
    Dołączył
    07.02.2008
    Mieszka w
    Radom
    Postów
    103


    jakaś cisza w eterze po egzaminie. Nikt się nie chwali albo nie żali?? Chyba ze wszyscy opijają zdane egzaminy
    jak ktoś brał udział w dzisiejszym egzaminie niech skrobnie małego posta z info jak było
    pozdrawiam

  2. #22
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    03.12.2008
    Mieszka w
    warszawa
    Postów
    15


    wlasnie wlasnie bo my sie tu uczymy i z niecierpliwoscia czekamy na newsy

  3. #23
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    18.11.2008
    Mieszka w
    mazowieckie
    Postów
    45


    wiem od znajomego, bo mnie tam nie było.
    11 I testy zdało ok.9 osób później kenspekty, ale na placu ponoć było gorzej tym razem i kilka osób nie zdało.
    wynika z tego że pomału zdawalność w W-wie rośnie i to może byc informacja optymistyczna dla oczekujących.

    powodzenia

  4. #24
    Od dawna na forum
    Dołączył
    07.02.2008
    Mieszka w
    Radom
    Postów
    103


    na takie informacje czekałem
    wszystko idzie ku dobremu
    dzieki za info

  5. #25
    Od dawna na forum
    Dołączył
    07.02.2008
    Mieszka w
    Radom
    Postów
    103


    orientuje sie ktos kiedy jest jakis egzamin organizowany w stolicy?? od tygodnia nie moge sie do nich dodzwonic
    jak ktos ma jakies info....niech cpyknie posta
    dzieki
    pozdrawiam

  6. #26
    Od dawna na forum
    Dołączył
    07.02.2008
    Mieszka w
    Radom
    Postów
    103


    jakaś taka niezręczna cisza nastała czy ktokolwiek jeszcze z forumowiczów zdaje (lub zdawał ostatnio) egzamin w Warszawie?? Nikt nie chce się podzielić wrażeniami??
    Proszę o dopowiedź
    pozdrawiam

  7. #27
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    25.01.2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Postów
    15


    przyłączam się do prośby kolegi wyżej o wypowiedzi osób ostatnio podchodzących do egzaminu, najbliższy egzamin na Odlewniczej jest 8 lutego

  8. #28
    Od dawna na forum
    Dołączył
    07.02.2008
    Mieszka w
    Radom
    Postów
    103


    witam....mam małe pytanko....dzisiaj dzwoniłem do W-wy zapisać się na egzamin na 8 lutego...i Pan w słuchawce powiedział że egzamin jest 8 lutego na ul. OGRODNICZEJ zmieniło się miejsce?? do tej pory była to ul. ODLEWNICZA pomylił się czy jak??
    prosiłbym o odpowiedź

  9. #29
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    03.12.2008
    Mieszka w
    warszawa
    Postów
    15


    co tak ucichło na wawie nikt nie pisze jak idzie nauka przed egzaminami jak poczatki u niektórych w nowej pracy,z tej strony stres skupienie i nauka przed wewnetrznym

  10. #30
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    25.01.2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Postów
    15


    Cześć,
    byłem wczoraj na Odlewniczej, żeby zorientować się jak wygląda egzamin państwowy, ile było osób, jakie pytania itp.
    I powiem ,że.......MASAKRA!!!!
    Na 30-40 osób , które zdawały 1 ( słownie: jedna ) przeszła do prezentacji,reszta poległa na teście.
    Do tego dołączyło 4-5 osób, której wcześniej miały zaliczony test - i to WSZYSTKO !!!
    Co do pytań to trudno było tak na gorąco się dopytać, ale było dużo z warunków technicznych
    ( Dz.U. nr 32) Jeden znajomy zdawał ale poległ jak dostanę od niego jakieś pytania to chętnie się podzielę. Może jeszcze ktoś coś tutaj coś dopisze.
    Acha..kolejny termin to 22 lutego, na 90 % też ma być na Odlewwniczej.Pozdrawiam

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •