Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    02.01.2009
    Mieszka w
    Kraków
    Postów
    6

    Dobry instruktor w Krakowie



    Otwieram nowy wątek. Dla ludzi poszukujących dobrego instruktora nauki jazdy w Krakowie. Nie wpisujcie nazw Ośrodków Szkolenia bo to nie darmowa reklama tylko poszczególnych ludzi którzy was uczyli jeździć. Wiadomo że wszędzie są ludzie i ludziska...
    demolka

  2. #2
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    06.02.2011
    Postów
    1


    Sama stojąc przed wyborem szkoły i instruktora szukałam w necie opinii, nie wiedząc jednak, czy są one pisane przez autentycznych kursantów. Dlatego teraz, już po zdanym egzaminie, postanowiłam zamieścić w paru miejscach w internecie swoją opinię, aby tych prawdziwych referencji było coraz więcej. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Henryka Osikę. Egzamin w filii Mord przy ulicy Balickiej zdałam za pierwszym razem i to u egzaminatora znanego z niezbyt miłego usposobienia. Dzięki radom Pana Henia potrafiłam zachować spokój i nie dałam się wyprowadzić z równowagi antypatycznemu egzaminatorowi. Pan Henryk uczy nie tylko jak jeździć, ale także jak opanować stres. W naukę wkłada bardzo dużo serca, niepowtarzalnego poczucia humoru, a co najważniejsze, fachowej wiedzy. Trasy w okolicach Balickiej zna świetnie, dlatego podczas egzaminu nic mnie nie zaskoczyło. Jazdy rozpoczynały się pod ośrodkiem egzaminacyjnym, w związku z tym nigdy nie traciłam czasu i pieniędzy na stanie w korkach. Przed samym egzaminem Pan Henryk wysłał mi smsa ze słowami utuchy, czym dał wyraz, że zależy mu na swoich kursantach. Szczerze polecam!

  3. #3
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    21.02.2011
    Mieszka w
    Kraków
    Postów
    2


    A ja uczyłam sie jezdzic w osk na azorach i jestem bardzo zadowolonainstruktor klarownie wszystko tlumaczy, nie krzyczy:P ogolnie mila atmosfera. uczy bezstsresowego a jednoczesnie dynamicznego jedzenia i opanowania za kierownica. osk na ul jaremy 5 polecam!!!

  4. #4
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    02.06.2011
    Mieszka w
    Kraków
    Postów
    2


    Moim zdaniem najlepszym instruktorem w Krakowie jest Pan Edward Schierle Jeździłam z nim i zadałam za pierwszym razem, zresztą tak samo jak 4 osoby które mi go polecały Miły, sympatyczny cierpliwy instruktor. Potrafi wszystko fajnie wytłumaczyć i jest bardzo profesjonalny Gdyby szukał dobrego instruktora to polecam Uczy w ośrodku autotop

  5. #5
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    27.04.2018
    Postów
    1


    Ja bardzo sobie chwalę kurs z Panem Adrianem Kudłą z Oes. Cierpliwie i profesjonalnie uczy. Ma dużą wiedzę i jest zawsze skoncentrowany na kursie. Instruktor z powołania

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •