Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Od dawna na forum
    Dołączył
    12.07.2007
    Mieszka w
    LU
    Postów
    137

    Zdajesz na prawko, znasz trasę wcześniej


  2. #2
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    27.02.2013
    Postów
    1


    To ja napiszę jaką trasą jeździłam na swoim egzaminie, co prawda oblanym Word Warszawa ul. Radarowa. Wyjazd z bramy w prawo, następnie pierwsza w lewo z mapy wynika, że Lechicka, potem na światłach w Krakowską w lewo, na rondzie pod wiaduktem zawrotka. Później Karkowską, aż do Dickensa tu w prawo i do Pawińskiego gdzie znów w prawo. Do stopu na Korotyńskiego i tu w lewo, aż do pierwszeństwa łamanego gdziee kazał jechać na wprost, za chwilę w bramie po lewej zawracanie i na łamańcu w prawo. To była jednokierunkowa z której w Pruszkowską w lewo, do Pawińskiego tam w prawo i kolejne skrzyżowanie z Trojdena w prawo, po chwili parkowanie, rozpędzenie się i zatrzymanie przy jakimś autku. Niestety na Trojdena jest skrzyżowanie bez znaków i nie ustąpiłam pierwszeństwa temu z prawej, do Wordu wrócił egzaminator.
    Ostatnio edytowane przez eliza ; 28-02-2013 o 21:42 Powód: skasowano reklamę

  3. #3
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    20.06.2013
    Postów
    9


    w Opolu sie fajnie zdaje bo zna sie juz trase na pamięc i wszystkie sztuczki jakie robią egzaminatorzy

  4. #4
    Nowy użytkownik Avatar manekxxpuch
    Dołączył
    14.11.2014
    Postów
    20


    u mnie zawsze na zadupie zabieraja...

  5. #5
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    31.03.2016
    Postów
    1


    Niestety znajomość trasy przed egzaminem czasem pomaga a czasem szkodzi. Ja np pracuję jako kierowca dokładnie moja praca to przewóz materiałów sypkich. Kiedy zdawałem prawko na ciężarowe to miałem pecha bo pojechałem na pamięć a okazało się, że na danej ulicy są zmiany ruchu przez remont nawierzchni. W ten sposób musiałem zdawać kolejny raz ale na całe życie nauczyłem się, że lepiej nie znac trasy a kierować się znakami.
    Ostatnio edytowane przez ksu ; 01-04-2016 o 21:08 Powód: Reklama

  6. #6
    Od dawna na forum Avatar ksu
    Dołączył
    23.11.2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Postów
    2,378


    Nie umieszczamy reklam na forum.

  7. #7
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    13.05.2016
    Postów
    21


    dla kat. C, C+E we Wrocławiu nie ma specjalnie znaczenia, bo "dzięki" ograniczeniom tonażowym są cztery ulice i Brochów. czyli jak się nie pojedzie zawsze podobnie.

  8. #8
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    08.06.2016
    Mieszka w
    Łódź
    Postów
    6


    Ja jestem z Łodzi ale zdawałem w auto szkole z Pabianic (nie będę podawał gdzie dokładnie bo będzie ze reklama ;P jak coś mogę podać na priv) i całą trasę w sumie od trzeciego spotkania miałem przejechaną w całości. Ale wiem że jest masa auto szkół które mają w nosie to że ktoś nie zna trasy ( ba! nawet błaga o to zeby mu pokazać ją) ani nie zna teorii, bo po co robić wykłady . Ważne tylko żeby ktoś nie zdał i przyszedł po dodatkowe godziny. Także trasa i uwagi instruktora dotyczące miejsc gdzie można nie zdać przez złośliwość egzaminatora są bardzo ważne - dla kogoś kto dopiero się uczy i zdaje egzamin oczywiście.

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •