Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    11.05.2009
    Mieszka w
    Katowice
    Postów
    12

    Ubezpieczenie OC.



    Witam. Sprawa wygląda tak iż tata zamierza siostrze kupić jakieś auto do pod szlifowania umiejętności, myślimy nad Cinquecento, może Fiat 126p bo szkoda lepszego auta na jej przycierki
    No ale do rzeczy, ojciec ma 60% zniżek w PZU i jak kupilibyśmy załóżmy tego maluszka to jak go zarejestrować w ratach na 12 miesięcy czyli że co miesiąc z konta jest pobierane xx pln i czy ja najpierw dostaje jeden kwitek na rok ubezpieczenia i potem je spłacam czy co miesiąc muszę jeździć po nowy kwitek. Ile by na oko była składka na jeden miesiąc za taką 650tkę?

  2. #2
    Od dawna na forum
    Dołączył
    17.01.2009
    Mieszka w
    Lublin
    Postów
    300


    Może się mylę, ale z tego co się orientuję TU dają możliwość spłaty tylko w 2 ratach ubezp. OC i 4 raty przy AC. O ratach miesięcznych nie słyszałem(?).

  3. #3
    Od dawna na forum
    Dołączył
    25.06.2008
    Mieszka w
    dolnośląskie
    Postów
    160


    trzeba też pamiętać, że każda kolizja to 10 % zniżki mniej
    a oc faktycznie na 2 raty i kuniec

  4. #4
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    14.09.2017
    Postów
    4


    Też nigdy nie słyszałem o możliwości rozbicia ubezpieczenia na 12 rat. Ubezpieczając auto na swojego tatę, którym docelowo ma jeździć twoja siostra wydaje się dość ryzykownym pomysłem, gdyż przy każdej najdrobniejszej stłuczce, zniżki pójdą w dół, przez co wzrośnie cena. Moim zdaniem powinna wziąć ubezpieczenie na siebie, tym bardziej, że bardzo dobrą ofertę ma ........
    Kwotę ubezpieczenia bez problemu wyliczysz dostępnym na portalu kalkulatorze. Moim zdaniem to dużo lepsze rozwiązanie.
    Ostatnio edytowane przez ksu ; 23-05-2018 o 20:18 Powód: usunięcie reklamy

  5. #5
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    07.06.2018
    Postów
    20


    poszukaj po kilku brokerach a najelpeij wsrod znajomych, oni Ci cos doradzą a kazdy ma inne rabaty w TU

  6. #6
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    14.02.2019
    Postów
    9


    u mnie zawsze wybieramy najtańszy pakiet, przecież to i tak dla ewentualnego poszkodowanego kasa pójdzie.

  7. #7
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    04.01.2020
    Postów
    1


    Poszukaj na Cuk.pl, to multiagencja która pozwala na porównanie kilkudziesięciu ofert ubezpieczycieli i wybór odpowiedniego ubezpieczenia OC.

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •