Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 94
  1. #21
    Banned
    Dołączył
    31.07.2007
    Postów
    329


    Cena za kurs 1550 zł za kat.B w warunkach Łomży to marzenie,jest wolny rynek, nie ma zmowy cenowej tak jak w miejscowościach małych, gdzie się ośrodki dogadują co do ceny średnia cena kursu na Mazurach 1300zł. W Lublinie są ośrodki, które robią kursy za 820 zł. Po prostu społeczeństwo nie ma kasy i takie mamy ceny. Egzaminatorzy, też mają cienko zapraszani są na egzaminy raz w tygodniu. Na termin egzaminu czeka się 2 dni.

  2. #22
    Od dawna na forum
    Dołączył
    19.01.2010
    Mieszka w
    Pomorskie
    Postów
    157


    wszyscy piszemy ze zle, ze za malo kasujemy, a gdzie Ci ktorzy tak malo kasuja nie wchodza na forum, czy na internecie tez oszczedzaja...

    instruktorzy pracuja za marna kase to i kierownik OSK moze z cenami zjechac bo mniej musi zaplacic instruktorowi, powinni sie wszyczy zmowic i albo strajk zrobic albo cos, no ale jest ryzyko ze na ich miejsce wbija sie mlodzi z "fabryk instruktorow" jakie oststnio powstaly moze jakis zwiazek zawodowy zalozyc i wymusic jakos ceny...
    jesli chodzi o zmowe cenowa to nie we wszystkich malych miasteczkach.. tam gdzie otwieram osk jeden ma 1050zl a drugi 1250... a ja podwinduje na 1300... ale dysponuje sala i biurem z prawdziwego zdarzenia a nie sala w szkole podstawowej czy gimnazjum i plac mam zamiar zrobic swoj, a nie boisko szkolne tak jak inni w tej miejscowosci... mam nadzieje ze dam rade... musze sie utrzumac min rok na rynku inaczej bede musial oddac 18tys do PUP+ odsetki a za 1050zl nie bede robil kursow bo tez mam jakas godnosc

  3. #23
    Od dawna na forum
    Dołączył
    02.12.2008
    Mieszka w
    będzin
    Postów
    169


    Cytat Napisał siasiq
    ... a ja podwinduje na 1300...
    Życzę powodzenia , ale osobiście nie wieżę żeby Ci się udało.

  4. #24
    Od dawna na forum
    Dołączył
    18.01.2009
    Mieszka w
    Wrocław
    Postów
    279


    Jeśli ktoś przyjdzie z polecenia to zapłaci większą cenę... człowiek z ulicy jednak będzie patrzył gdzie taniej.
    Nie jest sztuką samochód rozpędzić, ale zatrzymać go tam, gdzie życzy sobie kierowca.

  5. #25
    Od dawna na forum
    Dołączył
    19.01.2010
    Mieszka w
    Pomorskie
    Postów
    157


    Cytat Napisał michal34
    Cytat Napisał siasiq
    ... a ja podwinduje na 1300...
    Życzę powodzenia , ale osobiście nie wieżę żeby Ci się udało.
    dlaczego... sa tylko 2 osrodki jeden 2 osobowy i jede 1 osobowy... wszyskich nie przerobia bo za dlugie terminy beda mieli a ja zamierzam teorie konczyc 3 tyg i praktyke w miesiac... no mozna to robic szybciej jak robi moja przyszla konkurencja czyli po pierwszych 2h teori maja juz jazdy... no ale każdy ma jakies tam swoje myki mi sie to do konca nie podoba

  6. #26
    Od dawna na forum
    Dołączył
    02.12.2008
    Mieszka w
    będzin
    Postów
    169


    A Ty w ile osób masz zamiar prowadzić tą firmę ?

  7. #27
    Użytkownik
    Dołączył
    26.10.2009
    Postów
    69


    Cytat Napisał siasiq
    w Gdansku widzialem L z napisem kurs kat B 779 zl... tragedia, podobno to sa ci co maja dofinansowanie jakies ze z UE doplacaja im czy cos takiego... niska cena= niska jakosc Wink
    ja nie mam zamiaru mniej niz 1400 zejsc a bede nowy na rynku (30h wyklady, 32h praktyki, w tym materialy dla kursanta, lekarz, jakies tam pierdolki gratisy) nie ma co stosowac dumpingu bo to nie ma sesu, niewiem jak oni to robia ze kasuja tak malo, moze oszczedzaja na naprawach auta na jakosci wykladow itd... żenada

    dlaczego... sa tylko 2 osrodki jeden 2 osobowy i jede 1 osobowy... wszyskich nie przerobia bo za dlugie terminy beda mieli a ja zamierzam teorie konczyc 3 tyg i praktyke w miesiac... no mozna to robic szybciej jak robi moja przyszla konkurencja czyli po pierwszych 2h teori maja juz jazdy... no ale każdy ma jakies tam swoje myki mi sie to do konca nie podoba

    Zdaje sie że tamte dwa ośrodki o których piszesz doczekały sie konkurenta, oszczercy-donosiciela.

  8. #28
    Od dawna na forum
    Dołączył
    19.01.2010
    Mieszka w
    Pomorskie
    Postów
    157


    Cytat Napisał jaro422
    Cytat Napisał siasiq
    w Gdansku widzialem L z napisem kurs kat B 779 zl... tragedia, podobno to sa ci co maja dofinansowanie jakies ze z UE doplacaja im czy cos takiego... niska cena= niska jakosc Wink
    ja nie mam zamiaru mniej niz 1400 zejsc a bede nowy na rynku (30h wyklady, 32h praktyki, w tym materialy dla kursanta, lekarz, jakies tam pierdolki gratisy) nie ma co stosowac dumpingu bo to nie ma sesu, niewiem jak oni to robia ze kasuja tak malo, moze oszczedzaja na naprawach auta na jakosci wykladow itd... żenada

    dlaczego... sa tylko 2 osrodki jeden 2 osobowy i jede 1 osobowy... wszyskich nie przerobia bo za dlugie terminy beda mieli a ja zamierzam teorie konczyc 3 tyg i praktyke w miesiac... no mozna to robic szybciej jak robi moja przyszla konkurencja czyli po pierwszych 2h teori maja juz jazdy... no ale każdy ma jakies tam swoje myki mi sie to do konca nie podoba

    Zdaje sie że tamte dwa ośrodki o których piszesz doczekały sie konkurenta, oszczercy-donosiciela.
    Czyli co niby ze ja jestem oszczerca-donosiciel????

  9. #29
    Od dawna na forum
    Dołączył
    06.03.2009
    Mieszka w
    Pomorskie
    Postów
    179


    Może problem rozwiązało by skrócenie max czasu jaki instruktor może przepracować dziennie. Nie od dziś wiadomo ,że im więcej przepracowanych dziennie godzin tym wydajność człowieka maleje.

  10. #30
    Użytkownik
    Dołączył
    26.10.2009
    Postów
    69


    Cytat Napisał Kristof
    Może problem rozwiązało by skrócenie max czasu jaki instruktor może przepracować dziennie. Nie od dziś wiadomo ,że im więcej przepracowanych dziennie godzin tym wydajność człowieka maleje.


    No co Ty?
    Maksymalny czas pracy w ciągu doby instruktora nauki jazdy jest przecież określony. Chcesz go skrócić?
    Problem sygnalizowany przez Ciebie chyba dotyczy instruktorów, którzy po pełnym etacie gdzieś tam idą jeszcze dorabiać na L-kę po godzinach pracy, no tu się zgodzę, Ci mogą być przemęczeni. Ale kto to sprawdzi czy w danym dniu instruktor pracował gdzieś jeszcze przed jazdą czy nie?

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •