Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 94
  1. #1
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    15.02.2010
    Postów
    2

    Minimalna cena kursu



    Witam jestem tutsj nowy ale jestem instruktorem od 10 lat.Ostatnio w moim mieście dochodzi do rekordów cenowych ostatni HIT CENOWY to 799 ZŁOTYCH POLSKICH!!!!!NORMALNIE PARANOJA.Takie mam pytanie czy jest jeszcze w Polsce miasto takie jak Dębica na Podkarpaciu gdzie do miasta gdzie odbywa się egzamin było 50 km dojazdu i były takie chore ceny????

  2. #2
    Od dawna na forum
    Dołączył
    17.01.2009
    Mieszka w
    Lublin
    Postów
    300

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    21.02.2008
    Mieszka w
    Z pomorza
    Postów
    58

    Re: Minimalna cena kursu



    Cytat Napisał trust7
    Witam jestem tutsj nowy ale jestem instruktorem od 10 lat.Ostatnio w moim mieście dochodzi do rekordów cenowych ostatni HIT CENOWY to 799 ZŁOTYCH POLSKICH!!!!!NORMALNIE PARANOJA.Takie mam pytanie czy jest jeszcze w Polsce miasto takie jak Dębica na Podkarpaciu gdzie do miasta gdzie odbywa się egzamin było 50 km dojazdu i były takie chore ceny????
    U mnie 1200 zł ( granica opłacalności) ale posiadam inne dochody. Jeżeli ktoś chce to niech robi po 500, 100 zł zobaczymy ile wytrzyma. Co do artykułu o cenę minimalną to jest coś takiego jak UOK. Ponadto to jest wolny rynek. Nic nikomu nie może zabronić szkolić poniżej kosztów.Biadolenie i narzekanie nic nie da. Rynek jaki jest to widać.
    instruktor

  4. #4
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    04.01.2010
    Mieszka w
    Piła
    Postów
    11


    W Pile kilka osk szkoli za 900zł lub 1100 a w tym opłata egzaminacyjna,lekarz,materiały i jakiś gratis.

  5. #5
    Od dawna na forum
    Dołączył
    18.01.2009
    Mieszka w
    Wrocław
    Postów
    279


    Ktoś robi biznes, i oferuje tanią usługę... hmm gdzie tu logika.
    Nie jest sztuką samochód rozpędzić, ale zatrzymać go tam, gdzie życzy sobie kierowca.

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    31.01.2010
    Postów
    54


    U mnie w mieście średni koszt kursu to ok 1200-1300zł, ale znam OSK który "kusi" ceną 900zł.
    "...przedni napęd jest dla dziewczynek..."

  7. #7
    Od dawna na forum
    Dołączył
    19.01.2010
    Mieszka w
    Pomorskie
    Postów
    157


    w Gdansku widzialem L z napisem kurs kat B 779 zl... tragedia, podobno to sa ci co maja dofinansowanie jakies ze z UE doplacaja im czy cos takiego... niska cena= niska jakosc
    ja nie mam zamiaru mniej niz 1400 zejsc a bede nowy na rynku (30h wyklady, 32h praktyki, w tym materialy dla kursanta, lekarz, jakies tam pierdolki gratisy) nie ma co stosowac dumpingu bo to nie ma sesu, niewiem jak oni to robia ze kasuja tak malo, moze oszczedzaja na naprawach auta na jakosci wykladow itd... żenada

  8. #8
    Od dawna na forum
    Dołączył
    18.01.2009
    Mieszka w
    Wrocław
    Postów
    279


    W jaki sposób chcesz zaoszczędzić na naprawach? Daj mi ten sposób Jak się zepsuje to trzeba zapłacić - nie ma bata.

    Za to od tych tanich szkół dużo by się można nauczyć. Na pewno jak oszukać kursanta, żeby do egzaminu się nie skapnął jaką marną szkołę wybrał.
    Nie jest sztuką samochód rozpędzić, ale zatrzymać go tam, gdzie życzy sobie kierowca.

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    31.01.2010
    Postów
    54


    Cytat Napisał sebass.pl
    W jaki sposób chcesz zaoszczędzić na naprawach? Daj mi ten sposób Jak się zepsuje to trzeba zapłacić - nie ma bata.
    Np. nie kupować opon zimowych tylko jeździć cały rok na letnich (znam taki przypadek) Oczywiście jest to karygodne i skzoda że nie ma u Nas w PL obowiązku jazdy na oponach zimowych w pewnym okresie roku
    "...przedni napęd jest dla dziewczynek..."

  10. #10
    Od dawna na forum
    Dołączył
    06.12.2006
    Postów
    1,268


    Już mi się nie chce toczyć kolejnej batalii, ale zapraszam do poczytania tutaj: http://www.prawojazdy.com.pl/forum/v...ic.php?t=15541 (tylko przeczytania całości, bo inaczej to nie ma sensu).

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •