Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.


Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 45
  1. #11
    Od dawna na forum Avatar silvox
    Dołączył
    06.09.2011
    Mieszka w
    malopolskie
    Postów
    781


    Przez rok pewnie koleżanka doszła do pewności siebie i jeździ zawstydzając męża.. Oczywiście swoim autem...

  2. #12
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    25.10.2012
    Postów
    38


    oby! bo kobiety są lepszymi kierowcami ! DD tylko są na tyle skromne i nieśmiałe, że wolą nie wychodzić przed szereg

  3. #13
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    15.07.2013
    Postów
    1


    Ja niestety nie mam samochodu i jeżdżę nim tylko wtedy jak przyjeżdżam do rodziców czyli mniej więcej dwa razy w roku. Za każdym razem jak wsiadam za kółko po takiej przerwie to się mocno stresuje. Na szczęście stres mija po kilku godzinach jazdy.

  4. #14
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    31.07.2013
    Postów
    5


    Kobiety generalnie chyba mają trudniej, bo jeżeli za kierownicą siedzi mąż/ojciec/narzeczony, który tylko pohukuje i krytykuje to jest to stres sam w sobie. Więcej cierpliwości panowie

  5. #15
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    03.08.2013
    Postów
    1


    Witam
    Nie jeździłem samochodem od zdania egzaminu(Czyli z rok czasu) myślicie że powinienem teraz wykupić jazdy czy wystarczy poćwiczyć z kimś z rodziny?

  6. #16
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    29.05.2014
    Postów
    25


    Sądzę, że lepiej będzie poćwiczyć z kimś. Ale na pewno nie wsiadaj za kierownicę sam, ponieważ to akurat może się nie najlepiej skończyć, skoro przez rok nie jeździłeś.

  7. #17
    Nowy użytkownik
    Dołączył
    14.08.2014
    Postów
    1


    Ja mam podobnie ze stresem przed jazdą. Moze to wynikać z faktu, że prawo jazdy zrobiłem dokładnie 9 lat temu i od tego czasu nie jeździłem. Ale to nie wszystko - jestem świeżo po kursie doszkalającym - wyjeździłem na eLce 10 godzin po mieście i dalej mam opory. Boję się jeździć, nie wiem czemu. Co prawda bardziej stresuje się przed samą jazdą niż w jej trakcie. Jak siadam za kierownicą to jestem spokojniejszy, bo wiem że wszystko w moich rękach, a jeżdżę wolno i rozważnie. Zaliczyłem już nawet dłuższą trasę - ponad 300km, to było dopiero dla mnie wyzwanie.

  8. #18
    Nowy użytkownik Avatar lordofshadows
    Dołączył
    20.11.2014
    Postów
    2


    racja.. ja zrobilam sobie przerwę 5 lat.. potem to dopiero był stres ;/

  9. #19
    Nowy użytkownik Avatar manekxxpuch
    Dołączył
    14.11.2014
    Postów
    20


    stres zawsze towarzyszy....

  10. #20
    Banned
    Dołączył
    27.03.2015
    Postów
    9


    tak duża przerwa to faktycznie może być kłopot, jednakże jazdy autem się po prostu nie zapomina, dlatego nie ma się co stresować, ale faktem jest, że dobrze jest jeździć często, wtedy nabiera się po prostu pewności siebie

Użytkownicy, którzy czytali ten wątek: 0

Brak wyników.

Bookmarks

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •